Зустріч з ГЕРОЯМИ!!!

«Хоробрі серця»


Ведучий1.Вітаємо вас на нашому заході присвяченому воїнам які воюють,воювали і полягли на сході України захищаючи нашу землю.
У всіх людей своя святиня
Куди не глянь і не спитай,
Рідніша їм своя пустиня,
А ніж земний в пустелі рай.
Нема без кореня рослини,
А на людей без батьківщини.
Ведучий 2. 23роки Україна не знала війни. Наш народ пишався тим що у буремні 90 – ті,Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Ще рік тому ми з вами не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною,тепер же майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій. Ще рік тому ми не особливо звертали увагу на слова «слава Україні – Героям слава»,а тепер ці слова набули нового змісту.

Ведучий1. Наразі вже точно зрозуміло,кому ці слова адресовані,і ні в кого немає сумнівів,що ці герої – хлопці що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України,лікарі які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу,волонтери на плечах яких тримається наша армія.

Ведучий 2. В результаті бойових дій в Україні загинули 5000 людей (і це лише офіційні данні про тих кого вдалося ідентифікувати та захоронити),в тому числі 28 дітей. Поранення отримали 7640 людей. Солдати  добровольчих загонів та регулярної армії віддали життя за кожного з нас!

Ведучий 1.  Не обійшла біда і Бершадщину.15 липня 2014 року загинув під Луганськом Коваленко Юрій Вікторович, а 24 серпня 2014 року під Іловайськом загинув Дремлюх В'ячеслав Анатоліййович, колишні учні нашої школи. На похороні хлопця 16 липня зібралося на лише село,а й мешканці навколишніх сіл та жителі м. Світловодськ.Ведучий 2 . Сьогодні на зустріч з нами спеціально приїхали учні нашої школи, учасники бойових дій на Сході України МАЛИЙ Ярослав та Малий Владислав.


Ведучий 1.Але нашу Батьківщину,нашу Україну зламати не можна.            
Як птах фенікс вона відроджується із попелу,стає міцнішою,сильнішою. Хочу навести слова одного з політичних аналітиків при ООН: «Після закінчення війни Україна отримає сильну армію,патріотизм на високому рівні,згуртовану націю,а Росія лише безіменні могили».
Немає коментарів:

Дописати коментар