Перше заняття "Суботньої школи для майбутніх першокласників та їх батьків"

 25.01.2014 року наша школа радо вітала у своїх стінах маленьких майбутніх першачків. Якби ви тільки могли побачити, як світилися цікавістю та допитливістю їхні маленькі щирі оченята!!! Перше враження від будь-чого (а особливо від першого у житті уроку в школі!) дуже важливе і запам"ятовується надовго!!!
От і сьогоднішній день наші маленькі гості, відвідавши свої перші уроки, заняття з психологом та заняття у театральній студії, запам"ятають надовго, будуть ділитись цими враженнями зі своїми рідними, близькими та друзями!!!
Зі свого боку, хочеться побажати батькам терпіння і натхнення, щоб поставити діток на ноги, а діткам- наполегливості, енергії, яку направлятиме перша вчителька у правильне русло, здоров"я і щастя!!! 
В добрий час!!!

Смачного!1 коментар:

  1. Я порекомендую будь-кого, хто шукає кредит для бізнесу, містеру Бенджаміну, який допоміг мені позику на чотири мільйони доларів США для запуску мого бізнесу, і це було швидко. При отриманні позики у них було дивно, наскільки легко їм було працювати. безпечний. Це, безумовно, був позитивним досвідом. Уникайте сюди шахраїв і зв’яжіться з містером Бенджаміном Он. 247officedept@gmail.com. WhatsApp ... + 19893943740. якщо ви шукаєте кредит для бізнесу.

    ВідповістиВидалити